Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odpoveď poslankyni Remišovej (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 > >>

Hodnoť

A ty si tu stále új ?

Chlape jedna mizerná. Neoblbuj, pretože žiadne "spiknutie", ba ani sprisahanie sa nekoná. A ja silno chcem veriť,že v prípade slovenských politikov, čo sa týka bankového tajomstva ich príjmov, tak že toto už v blízkej budúcnosti zanikne.
 
Hodnoť

Marek,

či jeho píšuci poskok...
kto tu zaviedol nebezpečný precedens v predvolebnom boji bol váš súdruh precceda...!!
v predvolebnom čase on zverejnil bankové tajomstvo...!!
prestaňte poukazovať na iných, keď rovnaký prús er máte vo svojom válove...!!
ste obyčajní pokrytci...!!!
čo sa týka pošty...
chcete ľuďom tvrdiť, že všetky noviny a časopisy ktoré pošta roznáša aj číta a cenzuruje...?
komu chcete po tých vládnych dosadzovaniach na vedúce fleky tvrdiť, že na pošte nesedí vo vedúcej funkcii VÁŠ ČLOVEK...?!
 
Hodnoť

Súkmeňovci z KSSmer začali

blogovať na nenávidenom plátku SME ?! Čo sa stalo vyzerá to že asistenti dostali pokyny aby na SME dezinformovali = bránili zlodejiny - podvody s DPH, vratky platba 12mil. € v hotovosti !!!
Asi ťažko nesú ako prehrávajú napriek trollom a plateným zo Súmračnej. Článok zrejme napísal nejaký poskok a hlavný činiteľ = polit-chameleon sa na to len pozrel ...
V ďalšej vláde si už "nezahrá" a podvody súkmeňovcov a ich obhajoba ho privedú aj tam kam SMER-uje na okraj! Buď Fic = chránime svojich = ISTOTY svojim = kradneme spoločne - padneme spoločne ! Buď Fic !
 
Hodnoť

 

Z celej frašky okolo distribúcie/nedistribúcie toho politického pamfletu mi vychádza jedno. Silou mocou sa snažíte tomu pamfletu urobiť poriadnu reklamu a vzbudiť tak záujem aj u tých, ktorí by ho hodili rovno do kontajnera, keby ho našli vo svojej schránke. Ide zrejme asi o nejaký váš vnútrostranícky boj v Smere proti Kaliňákovi. V podstate by vám mali opoziční poslanci poďakovať. Poskytujete im len zámienku, aby okolo toho vyrábali a šírili hystériu, nakoniec ten pamflet aj tak nejako roznesú a bude pokoj. Veď ho mohli niekam zavesiť v pdf, aby si ho mohol záujemca stiahnuť.
 

vieš, že si

myslím to isté...?
však keby kovošroťák hneď na začiatku odstúpil, alebo by ho precceda odvolal, tak by vôbec protesty pred bonaparte neboli...
nič sa nemuselo udiať... dokonca si myslím, že keby na pozíciu ministra menovali iného svojho človeka mohli tú kauzu pekne "vyšetriť" do stratena... prípadne skutok nie je trestným činom...
oni si vymysleli výhovorku hodnú imb eci lov... vraj, aby matelko nemal pocit zadosťučinenia... že vyhnal kovošroťáka z funkcie...
ak ti chýba Kališpeciál, nech sa páči...

http://www.strana-sas.sk/kali-...
 

 

Milý Frantík, legendárny to hejter SAS, podobne ako Klamm - obom asi strana prekazila nejaké kšefty a preto tu obaja vypisujete svoje "skvelé" postrehy.

Samozrejme, na margo pamfletu si sa jednoducho musel vyjadriť negatívne a dokonca kritizuješ Maďariča za to, že im vraj robí reklamu a to iba preto, lebo to pochádza z dielne SAS a OĽANO. Ak by to pochádzalo od hocikoho iného (na čele s SDKÚ), tak by si čušal ako voš pod chrastou. Neprekvapuje ma to, pretože na tomto fóre si doslova legendou. Len v tom pokračuj, SAS potrebuje takých, ako ty.

A ešte jedna vec - ten pamflet v .pdf dostupný je. Pointa je v tom, že sa do schránok nedostane babkám-demokratkám a tým, ktorí nevedia, ako zapnúť počítač, nieto ešte to, čo je .pdf. Ale takým ako ty a SMERáckemu odpadu to úplne vyhovuje, to si vie spočítať každý viac inteligentný jedinec.
 

re: tosnáďnie

Ster trápny.
Kádrujete, tvrdeniami ktoré neviete dokázať, čiže v podstate len ohovárate, a to len preto, lebo na nejakú argumentáciu skrátka nemáte.
A viete o tom.

Kaliňáka, rovnako ako Maďariča, či zvyšok strany Smer, vrátane Fica, považujem za škodcov Slovenska, lenže pokiaľ oni v svojich blogoch argumentovali, tak protivníci zo strany SaS a OĽanO sa zmohli len na nadávky a ohováranie.

A kde takto im podstatne viac pomáhate ako škodíte, lebo nadávky a ohováranie vždy sú dôkazom absencie argumentov a teda priznanie, že Váš protivník má pravdu.
Čo pritom neznamená, že to pravdou je.

Pokiaľ chcete dôkaz na to tvrdenie, tak to je vývoj voličských preferencií, kde súčet Smer+SNS rástol viac ako súčet SaS+OĽaNO a kde takouto opozičnou politikou už teraz ste prehrali ďalšie voľby.
Ak by zajtra Fico podal demisiu, čo je neskonalou túžbou SaS a OĽaNO pozitívnych, tak vyhrá predčasné voľby. Ešte k tomu pravdepodobne s lepším výsledkom ako v posledných.

Existuje indiánske príslovie "Keď zistíš, že jazdíš na mŕtvom koni, zosadni". Lenže Vy to zistiť ani nechcete, a každého kto Vám pripomenie "výsledky" toho Vášho snaženia, označíte za ficovoliča.

A pokiaľ sa nenájde v opozícii niekto kto dokáže ako tak rozumne argumentovať, tak radšej o inteligencii iných nič nepíšte.

P.S.: Prejdite si spomínané blogy, hlavne diskusie k nim a skúste počítať, koľkokrát tam boli argumenty k napísanému, a koľkokrát to boli len nadávky.
Výsledok je totiž silne deprivujúci, viac ako dostatočne naznačuje "kvalitu" diskutujúcich.
 

 

Tvoj jediný problém, klamm, je to, že ťa poznám a viem, kde si bol v SDKÚ a viem, kde si teraz pri istej Lucii. Nebudem na teba míňať viac slov, si odpad, politická mŕtvola, ktorá narieka nad stratou finančného vodovodu. Som rád, že vás SAS odstavila a dúfam, že tie hnusné stvory z Mostu sa tam čoskoro ocitnú tiež. Verím, že raz príde na scenár z filmu Mníchov a vy prídete rovnako na paškáľ ako ostatní.

Viac slov si s tebou nevymením, nesiahaš mi ani po päty, si obyčajný politický bug, ktorý sa vyskytol v strane a v politickej realite, prosperoval a prosperovať prestal. Zvykni si na to, Internety vedia viac, ako si ty myslíš a tvoje pseudo sofistikované príspevky na tom nič nezmenia.
 

re: tosnáďnie

1. Nepoznáte, inak by ste nedávali tvrdenie ktoré je vedomým klamstvom a obyčajným špinavým ohováraním.

2. Ste argumentačne slabý a úbohý a toto je dôvod prečo nechcete diskutovať, skrátka nemáte na to.

3. To najhoršie nakoniec.
Fico je tam kde je vďaka takým ako Vy, takým čo sú trvale neschopní pochopiť, že ich opozičná politika, založená v podstate len na nadávkach a vedomom likvidovaní potencionálnych koaličných partnerov je chybná lebo je neúčinná, a preto aj hlúpa.

V podstate ste ficovolič, keďže mu pomáhate, či si to uvedomujete, alebo nie.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

re: eštehoršie

Už chýba len jedno.
Akým myšlienkovým postupom ste na tú somarinu prišli.

P.S.: A v útokoch proti možným koaličným partnerom tvrdo, usilovne a s heroickým úsilím typickým pre takých ako Vy, pokračujte.

Neverím, že to v Smere neocenia a nezískate odznak "Vzorný ficovolič!" a možno aj ďakovný list od samotného Fica, s jeho vlastnoručným podpisom.
 

 

V tom pdf dokopy nič normálne nie je, len tie bláboly z tlačoviek, jalové Rajtárove konštrukcie. Najprv Rajtárov asistent politicky motivovaný ako zamestnanec banky porušil bankové tajomstvo a spáchal závažný trestný čin, potom na základe informácií, ktoré poskytol Rajtárovi, Rajtár na tlačovke zvestoval jóbovú správu, že minister vnútra je na výplatnej páske mafie, že ho platí mafia. Rajtár tak spáchal ďalší trestný čin krivého obvinenia a ohovárania. Kaliňák zvolal jednu tlačovku, po ktorej sa z opozičných politikov stali zmoknuté sliepky a ich ďalšie reakcie a konanie sú prejavom zúfalstva, ale z vlastnej nemohúcnosti. Ja netvrdím, že Kaliňák je čistý, ale opozícia strieľa ako besná slepými, dúfajúc, že sa Kaliňák sám usvedčí. Občanov to šaškovanie nebaví, majú dosť svojich problémov, ktoré aj tak politikov nezaujímajú. Veď občania si beztak myslia, že všetci politici klamú a kradnú, a asi sa v tom ani veľmi nemýlia.
.
Politikom Sas a Oľano a ich voličom ešte nedošlo, že práve politici Sas a Oľano môžu za to, že pri moci je opäť Fico. Ono im to možno už aj prišlo, len si to nechcú ani za boha pripustiť, ale žiaľ taká je pravda. Sulík už niekoľko rokov deštruuje pravicovú politickú scénu a voličskú základňu, k tomu mu výdatne pomáha Matovič. Ale jasné, odpoveď na také obvinenie je zo strany Sas a Oľano jednoduchá, že voliči rozhodli. Lenže nie voliči rozložili pravicové strany, nie voliči útočili na pravicové strany a nie voliči rozoslali list po južnom Slovensku, aby volili radšej Smk ako Most. Sulík svojou deštrukčnou politikou áno, spoločne s Matovičom.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

a amnestia

na únos prezidentovho syna nebolo to najhoršie, čo sa udialo v tomto štáte. Samotný Váš predseda, ešte v lepších časoch, hovoril, že je to suterén. Napriek tomu, ten suterén nevyčistil, navyše ústavu a ústavný súd premenil na semenište politikárčenia a dopustil, aby US svojím výkladom ústavy ju menil bez 90 poslancov parlamentu. Na toto sa nechytá ani OĽANO a SaS, a to mám ku nim veľmi veľké výhrady.
 
Hodnoť

tie najhoršie precedensy

dáva Smer ...... arogantne a bez hanby
 
Hodnoť

 

Veronika je schopny, sikovny a vzdelany clovek, akych Slovensko velmi potrebuje, kedze je ich v politike ako safranu
 
Hodnoť

Odveký boj ...

Boj dobra proti zlu, je to odveký boj, temer taký bezúspešný, ako boj proti ľudskej hlúposti. Zlí ľudia sa presadzujú v spoločenskom a politickom živote len preto, že ich na piedestál vynáša obyčajná ľudská hlúposť. Podporovateľia a pomocníci - adlátusi Smeru - SD i ZLEPENCA veľmi nerozlišujú medzi dobrom a zlom. Ich hlavným motívom je zrejme snaha striasť zo seba pocit spoluzodpovednosti za veci verejné a upokojiť tak svoje nie celkom čisté svedomie. Majú to preto v živote omnoho ľahšie ako tí ostatní, ktorí sa denno denne trápia myšlienkami ako čo najlepšie a najrýchlejšie zmeniť pomery na Slovensku k lepšiemu. Takýmto obyčajným, slušným a dobrým ľuďom sa na tomto svete nežije najľahšie, pretože pre páchanie zla im chýba to najzákladnejšie - oprostiť sa od etických, morálnych a mravných zásad, ktorými sa riadia po celý svoj život. Naproti tomu tí zlí nemajú s týmito najzákladnejšími a najkladnejšími atribútmi charakteru čo nás robí ľuďmi problém ich ignorovať a aj preto veľmi často ospravedlňujú svoje nie celkom čistým spôsobom nadobudnuté imanie obľúbeným prirovnaním : však my nie sme nemorálni a zlí, my sme len múdrejší a rýchlejší. Boj dobra proti zlu, boj múdrosti proti hlúposti je odveký. Z hľadiska vyššieho princípu by nemalo ľudstvo boj proti zlu a hlúposti nikdy vzdať, je to najzákaldnejšia otázka ľudského bytia. A Slovenska sa to týka obzvlášť nástojčivo, že pán Maďarič a vám podobní ?!
 
Hodnoť

Komunista Maďarič a rozkrádačka 2012-16

Člen KSČ, KSS, SDĽ, S, S-SD, boľševik Marek Maďarič podporil v roku 2013 ukradnutie Domu spisovateľov na Laurinskej 2 v Bratislave-Starom Meste. Dom spisovateľov patril v rokoch 1990 až 2013 všetkým členom Spolku slovenských spisovateľov (SSS) a v roku 2013 ich oň pripravili Pavol Janík a Ján Tužinský. Keďže je o tejto téme v slovenských médiách zakázané písať viac tu:
http://www.noveslovo.sk/c/Poda...
 
Hodnoť

Pan Minister kultury

Vy obhajujete nejaku smietku a zadrapujete sa do nej, ale to brvno ktore je na Slovensku vam neprekaza? Inac trefna Vasa veta "Ja som napísal a som o tom presvedčený, že nebezpečným precedensom, ktorý môžu využiť aj extrémisti je to, ak porušenie bankového tajomstva obhajujeme..." zmente slovo bankoveho na danoveho --> Aj to je nebezpecnym precedensom? Ktoze to porusil? Je mi zle z Vas vsetkych politikov, ano jedine riesenie je odist z nasho krasneho Slovenska tak ako to robia nase deti. Prosim nadstavte si vsetci mocni zrkadlo a skoncite s tym a doprajte Slovensku a nam ludom pokoj. Ako ministra kultury Vas z casti respektujem ale preco obstrukciami obhajujete neobhajitelne? Chodte medzi obycajnych ludi (nie ako SMER delegacia) a rozpravajte sa, potom zazijete Slovensko a mozno pochpite.
 
Hodnoť

 

Madaric ved si viac osprostel, jak Bugar.
 

<< < 1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Fico a Kotleba nám pripravili Vianočný darček minimálne 800 mŕtvych navrch. Idu trhať uši. 2 354
 2. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 1 751
 3. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 1 560
 4. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 1 419
 5. Věra Tepličková: Zabudol vôl, že teľaťom bol, alebo keď sa opozíciou v koalícii stáva premiér 1 256
 6. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 928
 7. Dušan Koniar: Rekvizitár zo Súmračnej končí ako oponár 901
 8. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 569
 9. Stop alibizmu: Páni elitní policajti, to vážne vám Fico a Pellegrini nechali zväzovať ruky? 447
 10. Tomáš Eršek: Túra cez druhý slovenský Matterhorn 261

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Uš je to tady, uš je to tady
 2. Július Kovács: Pozor na Hodžovom namestí dnes o 13.hod Kotlebovci!!! Neprovokujte ich ruškami !!!
 3. Roman Hutira: Čo sa 99% študentov nikdy nedozvie v škole?
 4. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 5. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 6. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 7. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 8. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch
 9. Lukáš Baloga: Medzi najzaujímavejšie investície roka 2021 môžu patriť meny, hodnotové akcie a rozvojové
 10. Vladimír Seman: Tiger spod Tatier cerí zuby


Už ste čítali?